Dziecko to żadna przeszkoda

Teoretycznie jedną z największych przeszkód dla stworzenia nowego związku jest pojawienie się dziecka, czyli status rodzica samotnie wychowującego dziecko. Łatwo to zauważyć na portalach randkowych, gdzie praktycznie zawsze można poszukiwać partnera lub partnerki z zastosowaniem filtru, który ukryje wszystkie profile osób posiadających dzieci.

Czy jest to podejście niesprawiedliwe? Na pewno takim osobom jest trudniej znaleźć partnera bądź partnerkę, ale możliwość stosowania filtru, także dla nich jest znacząca. obecnie coraz więcej osób samotnie wychowuje swoje dzieci, a portale randkowe pozwalają im się skutecznie odnaleźć. Osoby mające dzieci wbrew pozorom nie są na straconej pozycji i również mają prawo do szczęścia.

Na portalach randkowych oprócz grupy osób, które całkowicie odrzucają możliwość kontaktów z osobami samotnie wychowującymi dzieci, są też osoby nie robiące z tego żadnego problemu, a nawet można znaleźć w Internecie miejsca, gdzie osoby z dziećmi grupują się we własnym gronie.

Warto zauważyć, że związki dwójki samotnych rodziców wcale nie są niczym nadzwyczajnym i wręcz przeciwnie, można ich zaobserwować w praktyce całkiem wiele. Na pewno nie jest to najbardziej popularna grupa osób na portalach randkowych, ale też trzeba sobie uświadomić, że dziecko nie jest żadną przeszkodą w poszukiwaniu miłości.

You may also like...

3 comments

Add a Comment