Emancypacja singli z odzysku

Single z odzysku to prześmiewcze określenie dla najczęściej rozwodników. Wymyślili je sobie sami i na początku był to swoisty żart pomiędzy nimi. Później do tej kategorii zaczęły się dopisywać wszystkie osoby, które były w poważnych związkach, ale z najróżniejszych powodów przestały.

Początkowo określenie to miało w sobie negatywną nutę, kiedy było używane przez osoby trzecie. Obecnie jesteśmy na etapie pełnej emancypacji secondhandowych singli.

Dla wszystkich jest miejsce

Widać to przede wszystkim po tym, kto odwiedza portale randkowe. Kiedyś osoby po czterdziestce lub posiadające dzieci z wcześniejszych związków były w takich miejscach praktycznie niewidoczne. Czasami nawet tworzone były dla nich specjalne enklawy, by samotny ojciec czy samotna matka mogli spotkać kogoś, komu te straszne stygmaty nie przeszkadzają.

Obecnie ma to już naprawdę znikome znaczenie i randki online są masowo uczęszczane przez osoby, które mają za sobą kilka wieloletnich związków, czego dowodzi też ich metryka. Są osoby z gromadką dzieci. Są też osoby, które z racji siwej głowy nie byłyby przez nas nigdy podejrzewane o szukanie miłości za pomocą portali randkowych. Takie serwisy naprawdę są dla wszystkich.

You may also like...

Add a Comment