Jak oczarować faceta na pierwszym spotkaniu?

W dzisiejszych czasach, kiedy to piękno jest jedną z największych cech na jakie zwracają uwagę faceci, często trudno jest zrobić dobre wrażenie na facecie, szczególnie gdy jesteśmy szarą myszką. Wiadomo przecież nie od dziś, iż faceci są wzrokowcami. Dlatego jeżeli jesteś nieśmiała, a pragniesz zrobić wyjątkowe wrażenie na nowo poznanym chłopaku musisz się otworzyć i przełamać.

Wyjdź ze skorupy

Warto czasem wyjść ze swojej skorupy i wybierając się na randkę nieco zaszaleć. Ważne jest, abyśmy wysłuchały wszystkich dobrych rad koleżanek, aby nie przesadzić z nowym wizerunkiem i nie stracić na naturalności. Wybierając nowy styl ubierania się, nie musimy wcale tracić pieniędzy w galerii handlowej, może warto przejrzeć szafę koleżanki i wybrać coś w czym będziemy dobrze się czuć i świetnie wyglądać.

Naturalnie i bez przesady

Warto zadbać też o doskonały ale naturalny makijaż, który powinien być dopasowany do okazji i naszej osobowości. Kolejnym elementem naszego ubioru są wygodne buty, najlepiej szpilki lub sandałki.Choć jeżeli na spotkanie umówimy się do parku bądź w inne miejsce, gdzie będziemy dużo spacerować, równie dobrym wyborem będą eleganckie buty sportowe.

Słuchaj i rozmawiaj…

Oprócz wyglądu i stroju jaki założymy, pamiętajmy podczas spotkania, żeby słuchać naszego rozmówcy. Wykazywać inicjatywę i zadawać pytania odnośnie jego zainteresowań, koniecznie spróbować umówić się na kolejne spotkanie, podczas którego Ty wybierzesz miejsce oraz to co będziecie robić. W ten sposób będziesz miała szanse go miło zaskoczyć.

You may also like...

Add a Comment