Jak przestać być singlem?

Wiele osób czuje się samotnych i marzy o poznaniu swojej drugiej połówki. Jak jednak znaleźć partnera i stworzyć satysfakcjonujący związek? Przede wszystkim, nie możesz uznać, że musisz sobie kogoś znaleźć.

Desperacja zniechęca, a zgodzenie się na związek z pierwszą lepszą osobą prawdopodobnie nie wyjdzie. Najważniejsze jest to, by pozostać otwartym. Wychodź do ludzi, poznawaj ich jak najwięcej.

Dzięki temu zwiększasz swoją szansę na spotkanie odpowiedniej osoby, z którą będziesz w stanie zbudować satysfakcjonującą relację. 

Ustal co jest dla ciebie ważne. Nie chodzi o stworzenie szczegółowej listy wymagań w stosunku do potencjalnego partnera. Jednak nie znając swoich potrzeb i oczekiwań, nie będziesz w stanie stworzyć szczęśliwego związku.

Przykładowo, jeżeli bardzo ważna jest dla ciebie bliskość emocjonalna, nie warto wiązać się z kimś, kto nie dzieli się swoimi uczuciami i emocjami, bo po pewnym czasie zacznie to rodzić niepotrzebną frustrację. Nie ma ideałów, które nie mają absolutnie żadnych wad. Jednak w pewnych momentach nie należy przymykać oczu na rzeczy, które są dla nas nie do przyjęcia.

You may also like...

Add a Comment