Jak ułożyć rozmowę na pierwszej randce?

Tak jak przed każdym spotkaniem, również przed pierwszą randką stresujemy się i zastanawiamy, jak ona właściwie przebiegnie. To oczywiście naturalne zachowanie, jednak aby wyeliminować je do maksimum, można do spotkania się przygotować.

Szczególnie gdy poznamy kogoś za pośrednictwem portalu randkowego, może nam się wydawać że pierwsze spotkanie będzie wyjątkowo stresujące, albowiem do tej pory rozmawialiśmy tylko wirtualnie i tak naprawdę nie widzieliśmy się. Jeżeli jednak poświęcimy troszkę czasu na właściwe przygotowanie się do randki, całe spotkanie przebiegnie po naszej myśli.

Nie mówimy tutaj o stosownym ubiorze oraz wyglądzie zewnętrznym w ogóle, lecz o przygotowaniu merytorycznym, nawet jeżeli miałoby to oznaczać przygotowanie listy pytań i tematów do rozmów. Oczywiście pierwsza randka nie będzie zestawem pytań i przeprowadzaną ankietą, ale jeżeli już wcześniej zapiszemy sobie o czym chcielibyśmy porozmawiać z nowo poznanym partnerem, na samej randce będzie nam o wiele łatwiej rozpocząć jakiś temat.

Dlatego już nie musisz bać się niezręcznej ciszy, jaka często jest problemem pierwszych spotkań randkowych, wystarczy tylko właściwie się przygotować, a pierwsza randka na pewno zakończy się powodzeniem.

You may also like...

3 comments

Add a Comment