Jakie teksty na podryw są najlepsze?

W świecie randek i podrywania najpopularniejsze, a z drugiej strony najbardziej nie trafione są tak zwane teksty na podryw. Niejeden portal randkowy ostrzega nawet, że jest to bardzo krótka droga do tego, by szybko zakończyć znajomość i nawet jej tak naprawdę nie rozpocząć. Ale czy na pewno jest aż tak źle? Może jednak bajer ma jakieś pozytywne cechy?

Trzeba ją rozśmieszyć

Tak jak portale randkowe przestrzegają przed tym, by nie padał tekst na podryw, polecają również, by partnerkę rozweselić. W takim ujęciu najważniejsze jest to, by pokazać swoje poczucie humoru i by sprawić, żeby była radosna. W praktyce okazuje się, że w sytuacji, kiedy do naszej dyspozycji są praktycznie tylko słowa, czyli w czasie randek internetowych, dobry tekst na podryw może się odnaleźć w sytuacji.

Sęk w tym, by nie był to jakiś wytrych, dzięki któremu randki internetowe miałyby się nam układać idealnie od początku do końca. Powinien to być raczej krótki żarcik gdzieś po drodze, który rozładuje napięcie lub będzie miał na celu zwykłe wywołanie uśmiechu, bez jakiejś większej filozofii za nim ukrytej. W ten sposób mężczyzna może pokazać swoją inwencję i inteligencję.

Na wojnie i w miłości wszystko jest dozwolone, więc warto próbować.

You may also like...

Add a Comment