Każda kobieta pragnie związku

Takie stwierdzenie nikogo nie dziwi. Oczywiście zdarzają się wyjątki, zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn, kiedy to osoba określonej płci zostaje samotnikiem z wyboru, jednak większość społeczeństwa marzy o prawdziwym związku i szczęśliwej miłości.

Dlaczego kobiety poszukują partnerów?

Jest wiele odpowiedzi na tak zadane pytanie, choć jedną z najczęściej padających jest fakt, że kobieta stworzona jest do życia w rodzinie i wychowywania dzieci. Oczywiście kobieta mogłaby sama wychowywać dziecko, ale jej psychika jest tak skonstruowana, że poszukuje w mężczyźnie oparcia i pomocy. Dzisiaj takie stwierdzenia określa się jako stereotypowe, a kobiety z biegiem lat bardzo się zmieniły, mimo to nadal potrzebują męskiego wsparcia i ramienia, aby móc się chociażby wypłakać.

Romantyzm czy zaradność?

W pierwszej fazie związku, kiedy kobieta jest zauroczona swoim partnerem, oczywiście chciałaby w nim widzieć romantyka i prawdziwego rycerza na białym koniu. Z czasem jednak, gdy w życiu pojawiają się mniejsze bądź większe problemy, gdy dochodzą codzienne obowiązki, kobieta przede wszystkim oczekuje od mężczyzny inteligencji, stanowczości oraz przedsiębiorczości.

Zatem drogi mężczyzno, pamiętaj że kobieta zmienną jest, a ty powinieneś zmieniać się razem z nią. Romantyzm jest potrzebny, jednak w codziennym życiu liczą się zupełnie inne cechy, a jedną z nich jest prawdziwa męskość i niezależność.

You may also like...

Add a Comment