Klęska urodzaju jest jak najbardziej zdrowa

Tytuł dość kontrowersyjny, ale spróbujmy tematykę nieco rozjaśnić. W przypadku związków międzyludzkich, a właściwie w przypadku poszukiwania kogoś do związku, problemem zazwyczaj jest brak w najbliższym otoczeniu osób, które mogłyby zostać potencjalnymi partnerami czy partnerkami.

Niezależnie od tego, jak znaleźliśmy się w takiej sytuacji, odkrywamy że wszyscy dookoła nas są już w związkach, a ci którzy nie są, to na pewno osoby nie odpowiednie dla nas samych. Rozwiązaniem są oczywiście portale randkowe, ponieważ one znoszą wszelkie problemy z dostępnością interesujących osób. Pytanie czy na pewno jest to dla nas dobre miejsce?

Wiele osób podnosi właśnie argument “klęski urodzaju” na portalach randkowych. Kiedy nagle okazuje się, że w promieniu kilkunastu kilometrów od nas, znajduje się kilkaset potencjalnie interesujących osób, z których system wyłonił i tak dużą liczbę ludzi do nas pasujących.

Pytanie tylko, czy to realnie jest jakikolwiek problem? W końcu nic nie stoi na przeszkodzie, by te osoby poznawać po  kolei i tym samym nie komplikować sobie sprawy. Jeśli ktoś przypadnie nam do gustu, kontynuujmy znajomość, a jeśli numer 45 na liście nam nie będzie pasował, przejdźmy do numeru 46.

You may also like...

3 comments

  1. Pod tym względem faktycznie portale randkowe są fajne. Wszyscy moi znajomi już są w związkach, a ja mam problem nawet ze znalezieniem osoby towarzyszącej na wesele. Choć na portalach bardzo trzeba uważać, to faktycznie można spotkać kogoś ciekawego. Miłości jeszcze nie znalazłam, ale kto wie kto wie?

Add a Comment