Klucz do serca kobiety? Humor

Ludzie są różni, ale na pewnym bardzo podstawowym poziomie, wszyscy tak naprawdę jesteśmy po prostu ludźmi i kręcą się w nas podobne trybiki. Dlatego uniwersalnym sposobem na zdobywanie serc kobiet jest zawsze humor, który na portalach randkowych ma szczególną moc. Humor oczywiście, nie jedno ma imię.

Niech będzie uśmiechnięta

Portal randkowy w pierwszej kolejności umożliwia nam zazwyczaj kontakt za pomocą tekstu, co oznacza, że nie będziemy w stanie nic zrobić językiem ciała, zapachem i innymi trikami tego typu. Będziemy sam na sam z kobietą i trzeba będzie sobie jakoś poradzić. Można to zrobić najskuteczniej dzięki rozśmieszeniu kobiety.

Wstęp do znajomości

Każda kobieta na randce internetowej chce się przede wszystkim dobrze bawić. Nasze pole manewru jest tutaj oczywiście bardzo ograniczone, ponieważ randki internetowe to dopiero wstęp do znajomości. Nie powinno nam to jednak w żaden sposób przeszkadzać w kwestii sypania żartami lub oferowania dowcipnych uwag.

Nasze poczucie humoru nie zawsze będzie kompatybilne z osobą, z którą rozmawiamy i z tym faktem trzeba się pogodzić. Nawet na portalach randkowych nie wszystkie znajomości będą się układały idealnie. Tym niemniej, to właśnie poprzez humor można zdziałać zdecydowanie najwięcej.

You may also like...

Add a Comment