Kobiecy uśmiech

Uśmiech kobiety musi być przede wszystkim zdrowy. To podstawa, choć tego rodzaju problemy często są bagatelizowane. Może się wydawać, że jest to temat mało przyjemny i nie do końca istotny, ale niezależnie od tego, czy chcemy o tym rozmawiać, trzeba wiedzieć, że wszystkie te kwestie od razu zniechęcą każdego mężczyznę.

Zakładając jednak, że wszystko pod tym względem jest OK., można porozmawiać o typach kobiecego uśmiechu.

Jak uśmiecha się kobieta?

Kobieta może śmiać się przede wszystkim SZCZERZE. Szczery śmiech to taki uśmiech, w którym po same uszy wędrują kąciki ust, po czym zazwyczaj robi się dużo hałasu. Śmiejąca się szczerze kobieta jest bardzo atrakcyjna dla mężczyzn i daje ona w ten sposób znak, że podryw idzie w dobrą stronę. Dzieje się tak również wtedy, kiedy opowiedziany przez mężczyznę żart jest naprawdę zabawny.

Uśmiechem FIGLARNYM kobieta zachęca do flirtu i daje swoiste zielone światło. Często przygryzie wargę, zwilży językiem usta lub uwodzicielsko przekrzywi głowę. Do boju!

TAJEMNICZY uśmiech kobiety nie powinien być interpretowany w żaden specjalny sposób. Pewnie się zamyśliła.

Kobiecie nie wypada powiedzieć „zrzucaj gacie i wskakuj do łóżka”. W języku kobiet taki komunikat wysyła uśmiech PRUDERYJNY. Jak pan śmie, panie Ogierze!

You may also like...

Add a Comment