Mężczyzna musi postarać się o kobietę

Panowie mają trudniejsze zadanie w kwestii poznawania kobiet, dodatkowo dość często ich pierwsze randki z potencjalnymi partnerkami okazują się ostatnimi spotkaniami. Jest to poważny problem, który najczęściej stwarzają sami panowie.

Nikt nie jest idealny

Największy problem dotyczy tak naprawdę postawy panów. Może się im wydawać, że randka przebiegła dobrze i już zastanawiają się nad terminem następnej, ale spotykają się z bezwzględną odmową. Dzieje się tak, ponieważ w czasie pierwszej randki coś poszło nie tak. Każdy przyzna, że nie jest idealny, jeśli jest to koncesja na najwyższym poziomie ogólności. W rzeczywistości jednak daleka od ideału może być kultura osobista mężczyzny, jego nawyki, sposób prowadzenia rozmowy, a nawet higiena osobista. Kobieta oczekuje od mężczyzny odpowiedniego poziomu kultury i zachowania, on zazwyczaj nie są jest w stanie sprostać jej wymaganiom. Jest to poważny problem, ponieważ panowie często odrzucają sugestię, że coś z nimi jest nie tak, że są za mało męscy albo ich ubiór jest nieodpowiedni. Ich duma stanowi przeszkodę na drodze do udanych randek, aż wreszcie do zawierania związków.

Warto zastanowić się nad własną postawą, kulturą osobistą oraz sposobem ubierania, aby podczas pierwszego spotkania z kobietą, nie popełniać podstawowych błędów i stworzyć sobie jak największe szanse na kolejne spotkania i możliwość bliższego poznania się.

You may also like...

3 comments

Add a Comment