Miłość wprost na XXI wiek

Wiele osób narzeka, że tak ciężko teraz znaleźć prawdziwą miłość, taką na całe życie. Jednak czy naprawdę jest ciężko? Przecież istnieje tyle możliwości. Z pomocą między innymi przychodzi nam technologia, w tym komputery i dostęp do Internetu. Można skorzystać dzięki nim z portali randkowych, które cieszą się coraz większą popularnością.

Jak korzystać?

Jest to bardzo proste. Wystarczy wybrać dowolny, odpowiadający nam portal randkowy, a następnie założyć na nim konto indywidualne, tak zwany profil. Kolejnym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety o parametrach socjodemograficznych (wiek, płeć, wyznanie, miejsce zamieszkania, zawód, wykształcenie itp.) oraz zainteresowaniach i oczekiwaniach. Następnie trzeba wypełnić test psychologiczny, na podstawie którego dopasowywani będą potencjalni kandydaci.

To takie proste?

Tak, właśnie jest to aż tak proste. Codziennie mamy prawo przeglądać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt profili użytkowników, którzy potencjalnie mogą nam odpowiadać w ramach hobby, miejsca zamieszkania, grupy wiekowej, zawodowej i wielu innych parametrów. Trzeba spróbować, bo może ta właściwa osoba już tam na nas czeka. Nic nie robiąc, na pewno nie znajdziemy swojej miłości.

You may also like...

Add a Comment