Na emigracji spiesz się powoli

Jedną z najczęściej słyszanych porad dla emigrantów, z puli rad trochę mniej oczywistych, jest skorzystanie z polskiego portalu randkowego zaraz po przyjeździe do nowego kraju. Nie należy jednak tej rady rozumieć opacznie i od razu angażować się w poważny związek.

Szukamy przynależności

Portal randkowy, na którym nie mamy szukać miłości?! I tak, i nie, ponieważ nie chodzi tutaj o to, by tej miłości nie szukać, ale żeby się nie spieszyć. Portal randkowy na obczyźnie ma za zadanie oferować nam poczucie przynależności i normalności, o co bardzo trudno jest w obcym kraju, zwłaszcza na początku pobytu w nim.

Wszystko może układać się jak najbardziej OK., ale mimo wszystko za granicą będziemy czuli się wyalienowani. W efekcie tego można popaść nawet w stan klinicznej depresji. Możliwość poczucia przynależności jest dla każdego bardzo ważna i jej uzyskanie potrafi sprawić, że będziemy traktowali osobę poznaną w Internecie znacznie bardziej pozytywnie, niż miałoby to miejsce w przypadku normalnej znajomości zawieranej w kraju.

Dlatego łatwo jest odnieść wrażenie zakochania i miłości do osoby, z którą dopiero co się poznaliśmy, ale znajomość nie rozwinęła się tak jak tego oczekiwaliśmy. Warto jest korzystać z portali randkowych za granicą, można dzięki nim znaleźć miłość na całe życie, ale nie wolno się spieszyć.

You may also like...

Add a Comment