Najlepszy czas na pierwsze spotkanie

Kiedy należy zaproponować spotkanie osobie poznanej na portalu randkowym? Zdania są tutaj mocno podzielone i na pewno nie ma jednego rozwiązania satysfakcjonującego wszystkich.

Skok na głęboką wodę

Jednym z popularniejszych podejść do tego tematu jest przekonanie, że jeśli związek ma jakiekolwiek szanse powodzenia, nie ma żadnego powodu, by utrzymywać go na niwie internetowej chociażby przez sekundę. Osoby z takimi poglądami zazwyczaj zaczynają znajomość od szybkiego zaproszenia na kawę w realu i nie interesuje ich w ogóle znajomość czysto internetowa.

Zanim zainwestujemy za dużo

Część osób jest przekonana, że partnera lub partnerkę trzeba dobrze poznać, zanim ruszymy z nimi do świata realnego. Eksperci twierdzą jednak, że nie należy z tym przesadzać, ponieważ pierwsze spotkanie potrafi zweryfikować bardzo mocno nasze przekonania i oczekiwania.

W czasie spotkań online, czyli tak zwanych randek internetowych, mamy bowiem tendencję do wymyślania sobie osób, które nie zawsze istnieją, przez co zdarza się, że inwestujemy mnóstwo czasu, a potem nagle znajomość znika jak bańka mydlana. Optymalnym rozwiązaniem jest zwykle spotkanie się w momencie, kiedy druga osoba staje się powoli elementem naszej codzienności, bo rozmawiamy z nią regularnie.

You may also like...

Add a Comment