Portal randkowy sposobem na samotność za granicą

Zazwyczaj portal randkowy postrzegamy jako miejsce, dzięki któremu można pokonać samotność. Można na nich odnaleźć partnera lub partnerkę na resztę życia. Wiele serwisów tego typu nawet publikuje zdjęcia z ślubów i portrety dzieci urodzonych dzięki związkom powstałym w ich serwisie. Nie zawsze jednak portale trzeba odwiedzać z takim właśnie nastawieniem. Bardzo ciekawe jest podejście prezentowane przez osoby znajdujące się obecnie na emigracji.

Dobre miejsce, by poznać rodaków

Okazuje się, że wielu emigrantów ma poważne problemy z poznawaniem innych osób przebywających za granicą. Czują się samotni i chcieliby porozmawiać z kimś, kogo dotykają na co dzień podobne problemy.

Okazuje się to być wyjątkowo skomplikowane, a kontaktowanie się z rodziną i przyjaciółmi pozostającymi w kraju to nie to. Oni nie rozumieją codziennych problemów emigranta, nie potrafią się wczuć w rolę emigranta.

Randka online na portalu przeznaczonym dla emigrantów okazuje się być nie tyle poszukiwaniem miłości, co szukaniem towarzystwa i zrozumienia. Czasami rodzi się z tego miłość, ale równie często osoby uczestniczące w takich randkach zaznaczają, że wcale jej nie szukają, albo szukają tylko przygody miłosnej, albo są po rozstaniu i nie w głowie im kolejny poważny związek. Po prostu potrzebują bliskości.

You may also like...

Add a Comment