Poszukiwanie miłości w Internecie – niech Cię odnajdą!

Poszukiwanie miłości w Internecie wcale nie musi być poszukiwaniem. Można też zostać osobą odnalezioną.

Poszukiwania – jak mają wyglądać?

Zdecydowana większość poradników odnoszących się do miłości w interwencie opowiada, w jaki sposób szukać partnera: na co zwracać uwagę, jak wybierać, jak przebierać i kiedy się decydować na spotkanie. Trzeba tutaj zauważyć, że odnosi się to statystycznie do połowy osób w sieci, ponieważ w związku zawsze jest osoba szukająca i osoba, która zostaje odszukana. Bycie tą drugą osobą wcale nie jest gorsze.

Daj się znaleźć!

Tego typu podejście można zastosować zarówno w tak zwanym realu, jak i w Internecie. Na początek można zmienić lub rozszerzyć kręgi, w których ktoś się obraca. Można zacząć kupować w innych sklepach, zmienić siłownię, wybrać się do innego lokalu ze znajomymi. W sieci można odwiedzać nowe miejsca lub uzupełnić swój profil na portalu randkowym tak, by inne osoby chętniej na niego zaglądały i miały motywację do napisania do nas.

Druga strona barykady

Można się zastanowić, w jaki sposób powinno się szukać partnera i potem zachowywać się tak jak osoba, którą chciałoby się wyłowić z tłumu. Wtedy osoba mająca analogiczne oczekiwania, będzie miała szanse na znalezienie swojej drugiej połówki. Inna droga do znalezienia miłości, ten sam cel.

You may also like...

Add a Comment