Poszukiwanie miłości w Internecie

Na świecie jest już grubo ponad 7 miliardów ludzi, ale wiele osób nagle odkrywa, że w ich otoczeniu w zasadzie nie ma nikogo, z kim można by stworzyć jakiś związek. Jest to tylko pozorny paradoks, ponieważ tak naprawdę żyjemy lokalnie, nie globalnie, a w praktyce często oznacza to nawet większe niż tylko geograficzne ograniczenie. Nasze życie odbywa się bowiem w utartych ścieżkach i jeśli coś jest pół kroku w bok od niej, równie dobrze mogłoby nie istnieć.

Na początek można spróbować wychodzić właśnie poza te ścieżki, czyli zmienić nasze trasy docierania w różne miejsca, zmienić ulubioną kawiarnię, zmienić miejsce robienia zakupów. Zazwyczaj jednak to nie wystarcza.

Gdzie zatem szukać? W Internecie. Tutaj nie ma żadnych barier fizycznych. A jak szukać? Jest to naprawdę bardzo łatwe, szczególnie dla kobiet. Internet, portale randkowe, randki Warszawa, to bowiem miejsce, gdzie ludzie przychodzą z myślą o poszukiwaniu partnera lub partnerki. W związku z tym zazwyczaj wystarczy się po prostu pokazać w Internecie, stworzyć profil na portalu randkowym i nic więcej nie będzie potrzeba, by nawiązać nowe znajomości. Przyjdą do nas same. A kiedy już trochę “zaaklimatyzujemy się” w nowym świecie, będziemy mogli samodzielnie wybrać się na łowy.

You may also like...

3 comments

Add a Comment