Profil na portalu randkowym

Na portalach randkowych sprzedaje się w pewnym sensie siebie samego. Nie chodzi tu o to, by zapakować się w śliczny papierek, ale by zaprezentować się w sposób pozytywny dla potencjalnego partnera lub partnerki.

Budowanie dobrego profilu

W tworzeniu profilu ważne jest, by nie zostawały w nim białe plamy. Ludzie w większości, a zwłaszcza mężczyźni, to wzrokowcy. Nie oznacza to jednak, że nikt nie czyta opisów. Wręcz przeciwnie. Po zwróceniu uwagi od razu przechodzi się do lektury i to właśnie ona decyduje o tym, czy warto jest wysłać wiadomość. Konieczne jest wpisanie podstawowych danych o sobie, ponieważ są to warunki sine qua non dla większości osób, ale potem musi pojawić się kreatywność, aby napisać o sobie coś ciekawego.

Niedosyt i ciekawość

W opisywaniu swojej osoby trzeba być kreatywnym, ale nie wylewnym. Wylewność powoduje, że od razu opowiada się o sobie wszystko, co może być chociaż trochę ciekawe. Przez ten fakt nie ma potem miejsca dla eksploracji. Dobry profil jest niczym wstęp dobrego kryminału, gdzie najważniejsze rzeczy są pozornie podane, ale pozostaje masa pytań i sedno sprawy nie zostało jeszcze odkryte.

Konkrety, konkrety

Warto jest być osobą konkretną i jeśli szuka się miłości, trzeba napisać, że przygoda nie jest opcją wyboru dla nas.

You may also like...

Add a Comment