Przygotuj kolację dla dwojga

Jeżeli chcesz, aby wasza randka była wyjątkowo romantyczna, a tym razem nie masz ochoty nigdzie wychodzić z domu, możesz przygotować pyszną kolację, która z pewnością trafi do serca ukochanego. Znane powiedzenie – „przez żołądek do serca” – z pewnością jest prawdziwe.

Liczy się nastrój

Co powinnaś zrobić, aby kolacja we dwoje na pewno się udała? Jak zrobić dobre wrażenie na swoim mężczyźnie i skraść na dobre jego serce?

Nie wystarczy jedynie ugotować doskonałe potrawy i zaserwować je przy wspólnym stole, liczy się także sposób ich podania, dlatego musisz zadbać o wyjątkowy nastrój podczas całej kolacji. Jeżeli wolisz klasykę, biała ceramika nada się doskonale, gdy chcesz aby było bardziej wykwintnie, poszukaj wśród swoich zastaw tej najbardziej nietypowej.

Drugim ważnym czynnikiem właściwego nastroju są odpowiednie dekoracje. Na stole powinien znaleźć się obowiązkowo czysty obrus, ale nie zapomnij także o świecach oraz dekoracji reszty pomieszczenia. Warto postawić na stole kwiaty, nawet jeżeli nie będą one od ukochanego, ale z przydomowego ogródka.

Do przypieczętowania całości potrzebny Ci jeszcze tylko właściwy klimat. Obowiązkowo przygotuj płytę z nastrojową muzyką, zapal świece zapachowe, i oczekuj na ukochanego w ulubionej kreacji.

You may also like...

Add a Comment