Ucz się od lepszych

Zawsze zdecydowanie najlepszą formą nauki jest podglądanie najlepszych w ich wysiłkach, a następnie próbowanie ich technik dopasowanych do naszych możliwości. Nie inaczej jest w przypadku flirtu, gdzie warto jest poszukać kogoś wprawnego i wykorzystać go jako mentora.

Gdzie znaleźć mentora?

To wcale nie jest takie trudne zadanie. Niezbyt wielu mężczyzn ma wielkie powodzenie u kobiet, ale są dość dobrze widoczni w klubach i w innych miejscach, gdzie skuteczny podryw odbywa się najaktywniej. W takich miejscach od podrywaczy wręcz bije aura zwycięzców.

Podejście do nich nie powinno być problemem, ponieważ są to osoby zawsze otwarte i pomocne. Jest to zresztą element tajemnicy ich sukcesu, który trzeba podglądać, a potem naśladować. To też nie powinno być specjalnie skomplikowane, ponieważ na początku będziemy odgrywać rolę wingmana, czyli ruszać na łowy razem z naszym nowym kolegą-podrywaczem.

Kobiety takie działanie stosują cały czas, chociaż u nich wygląda to trochę inaczej. Zazwyczaj jest tak, że dwie mniej atrakcyjne dziewczyny wybierają sobie na wabika najładniejszą dziewczynę i jest ona dla nich przepustką do zdobywania mężczyzn. Kobiety to bardzo mądre stworzenia, więc powinniśmy od nich czerpać całymi garściami i korzystać z ich mądrości.

You may also like...

Add a Comment