Udana randka w zaciszu domowym

Podstawą pielęgnowania związku jest poszukiwanie chwil tylko we dwoje, a że takie chwile nie spadają z nieba, trzeba je odpowiednio organizować. Domowe randki mogą być znakomitym pomysłem na stworzenie czegoś naprawdę wartościowego i podtrzymanie ognia na niwie małżeńskiej czy po prostu stałego związku.

Co będzie potrzebne?

Pomysłów może być bardzo dużo, ale jeden z nich, bardzo ciekawy, opiera się o płatki róż, bukiet kwiatów, świeczki lub jakieś podobne dekoracje, truskawki, winogrona lub inne owoce, czekoladki oraz wino.

Wykonanie

Cała akcja rozgrywać się będzie w łazience, a konkretnie w wannie, więc konieczne jest napuszczenie odrobiny wody (potem będzie więcej) i zasypanie jej płatkami róż. Pomieszczenie powinno już też być udekorowane bukietem oraz płatkami róż rozrzuconymi dookoła. Nie trzeba dodawać, że łazienka powinna być odpowiednio czysta. Wino powinno mieć odpowiednią temperaturę, a czekoladki i owoce powinny być pod ręką. Nie zaszkodzi też romantyczna muzyka.

Gorąca woda, najlepiej jacuzzi, słodkości i owoce, a do tego towarzystwo i być może coś więcej na zakończenie wieczoru to znakomity pomysł na spędzenie wieczoru razem. Jeśli w domu są dzieci, najlepiej je wysłać na ten czas do babci lub cioci.

You may also like...

2 comments

Add a Comment