Zdobądź nowe koleżanki

Problemem mężczyzn bojących się flirtu i podrywania w ogóle jest to, że nie mają oni doświadczenia z kobietami. I nie chodzi nawet o doświadczenie na niwie typowo erotycznej, mowa tutaj o codziennych spotkaniach i sposobie zachowywania się przy innych kobietach.

Mężczyźni mają oczywiście kobiety w swojej rodzinie, ale to nie to samo. Potrzebne jest poznanie kilku kobiet w warunkach bezpiecznych i neutralnych tak, by wyrobić sobie swobodę w kontaktach damsko-męskich, które nie są związane z podrywaniem drugiej osoby.

Trik z centrum handlowym

Zapewne wielu czytelników zrobiło wielkie oczy, zastanawiając się gdzie oni takie koleżanki znajdą. Na szczęście jest to bardzo łatwe i trzeba tylko podejść do tego na spokojnie. Nasze koleżanki znajdziemy w centrum handlowym.

Podejdziemy zwyczajnie do dwóch dziewczyn na zakupach i poprosimy je o pomoc w znalezieniu prezentu dla naszej dziewczyny. Zapewne będą chętne do współpracy i ta wymówka pozwoli nam spędzić z nimi kilka godzin na zakupach. Zakupy kobiet tyle trwają, więc jest to dla nas sytuacja po prostu idealna.

Pamiętajmy tylko, że “mamy dziewczynę”, więc nie jest to okazja do flirtu i nie o trening podrywania w tym momencie chodzi. Naszym celem jest po prostu wyrobienie sobie swobody przy kobietach oraz zbudowanie nici porozumienia, która później ułatwi nam dobieranie słów i tematów podczas prawdziwego podrywu.

You may also like...

Add a Comment